Kayıpsız Mimariyle Konforlu ve Ferah Bir Yaşam

Her birinin kendine özel müstakil havuzunun yer aldığı Madnasa Türkbükü’ndeki malikaneler 590 ile 600 m2 arasında büyüklüğe sahip. Malikaneler içerisinde 5 yatak odası,6 banyo,1 sinema odası ,2 mutfak ,2 salon ,1 yemek odası,1 çalışma odası, çamaşır odası, teknik oda, teras bar ve jakuzi alanı, hamam, sauna ve buhar odası bulunuyor. Ayrıca Madnasa Türkbükü’nde her bir konak sahibinin kendisine ait locasının yer alacağı özel bir plaj alanı bulunuyor.

Detaylı Bilgi ve Sunum İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun.

  Bodrum’un Türkbükü Koyu’nda yuva bulan bu masalsı mutluluk, sakınılmış bir özel yaşam alanı sunuyor. Türkbükü Madnasa Villaları 3 parselden, toplamda 14.217 metrekare bir arazide konumlanan 16 adet 6+2 özel villadan oluşuyor. Villaların metrekareleri sabit olurken, yapının mimarisi ve bahçe düzenlemelerini ağaçların ve manzaranın konumu belirliyor. Türkbükü Madnasa Villaları birer lego parçası gibi doğayla bütünleşerek şekilleniyor.

  Her biri 590 metrekareden oluşan 16 adet 6+2 villanın, 5 tanesi doyasıya denizi ve doğayı seyrederken, geri kalan 11 adet villa vadi manzarasına sahiptir. Her villanın kendine ait özel bir havuza ve opsiyonel olarak hemen havuz kenarında bahçeye ve manzaraya açık bir keyif imkânı sunuyor. Ayrıca Madnasa Villaları’na özel iskele, plaj ve cafe de Bodrum’un en güzel maviliğine açılmanız için ayaklarınıza seriliyor.

  Macro center 1,5 km, Sağlık ocağı 1,7 km, Türkbükü sahili 1 km, Bodrum/Merkez 30 km, Yalıkavak 14 km mesafede konumumuz bulunmaktadır.

  Kat Planları

  zemin kat

  Giriş Katı

  Birinci Kat

  Teras Kat

  Detaylı Bilgi ve Sunum İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun.